• Váš košík je zatím pázdný

First Collection. Don‘t lean in, change the system.

Představujeme první kolekci s názvem „Don’t lean in, change the system“. V překladu „Nezapadej, změn ten systém“ a jedním z hlavních aspektů této kolekce je právě originalita a odlišnost. Vyniká zvláštními modely, které na první pohled zaujmou a jsou něčím výstřední. Kolekce je plná barev, a co víc, je tvořena z kvalitních materiálů. 

První kolekce je inspirována aktivistkou a úspěšnou kariéristkou Helenou Morrissey. Její kniha „It’s a good time to be a girl.“ je jedna z mnoha jejích úspěchů, a proto jsme rádi, že první kolekce značky Wicked Child je pojmenována právě po jedním z jejích mnoha citátů této knihy. Kolekce pojímá spoustu barev a zvláštních kombinací materiálů, která komplexně vytváří celek znázorňující smysl života: lásku, vášeň, kreativitu a přirozenost. Všechny tyto aspekty vyjadřují dobu 90let, dobu reálného života bez sociálních sítí. Cílem kolekce bylo spojit módu devadesátek, tedy džínsy, zářivé barvy, trička bez podprsenek, sexy bodysuits, strečové materiály, oversize trička, vysoký pas, s tzv. nowadays fashion. Značka Wicked Child je pro ženy a pro muže. Čím dál tím častěji se setkáváme se spoustu gendrovými rozdíly a pohledy na ně, a proto se tato značka nezaměřuje pouze na jedno pohlaví nebo jeden směr sexuality, ale je určena pro všechny, kteří jsou spokojení sami se sebou a vnímají svět takový jaký je. Oblečením chceme docílit, aby jím zákazníci získali zdravé sebevědomí a cítili se pohodlně. Jednotlivé návrhy a střihy jsou pro ženy, které se nebojí ukázat své ženské přednosti a nebojí se vyčnívat z davu. To samé platí u mužských střihů a produktů. Chceme, aby naše návrhy byly atraktivní a zároveň pohodlné. 

Kolekce je o rovnováze mezi mužem a ženou, o vzájemném doplnění, toleranci a respektu obou pohlaví. Je také o lásce a motivaci. Důvodem, proč má kolekce hlubší kontext, je právě samotný název. Helena Morrissey je silná úspěšná žena a matka devíti dětí, která ve zmíněné knize popisuje, jakým způsobem by dnes ženy a muži měli vycházet mezi sebou, a to nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Touto kolekcí bychom rádi předali veselost, hravost a zdravé sebevědomí všem, kteří se buď našimi produkty inspirují nebo si je zakoupí. Byli bychom vděčni, kdybyste podpořili celý koncept a ukázali světu, že i móda dokáže změnit sociální vnímání a myšlení. Zakoupením kolekce pomůžete nejen naší značce, ale i těm, kteří se tak trochu ztratili v dnešním on-line světě a zapomněli na čem opravdu záleží.

Nika Skorpik
Founder Wicked Child
@nika_skorpik

X